Karpniki, UL. Łąkowa 1 | T:+48 757122140

Masaże

Zapraszamy do skorzystania z oferty masaży, które wykonywane są przez profesjonalnych terapeutów.
01 02Oferta masaży obejmuje:

 1. Balijski masaż głowy – głęboko relaksujący masaż głowy, górnej części pleców i ramion, wykonywanyna ciepłym organicznym oleju kokosowym mającym właściwości odżywcze i regeneracyjne zarówno na skórę  jak i włosy. Masaż głowy uwalnia  „hormony szczęścia” czyli endorfiny, które poprawiają nastrój i samopoczucie
  Cena: 200 zł / Czas: 40 minut
   
 2. Body Work by Zamek Karpniki – delikatny masaż relaksacyjny całego ciała. Zawiera w sobie kompilację specjalistycznych technik umożliwiających subtelne rozciągnięcie tkanek oraz stawów. Masaż ma działanie wyciszające, zdrowotne a przede wszystkim poprawia samopoczucie.
  Cena: 250 zł / Czas: 55 minut
   
 3. Leczniczy masaż pleców – masaż skierowany dla osób z drobnymi dolegliwościami bólowymi  lub oczekujących głębokiego odprężenia. Jest to efektywna metoda poprawy kondycji mięśni oraz stawów. Zestaw delikatnych, głębokich ruchów połączonych z rozciągnięciem mięśni pozwala zlikwidować przykurcze mięśniowe oraz poprawić ruchomość stawów. Masaż pozwala uzyskać efektywne i stabilnerezultaty w stosunkowo krótkim czasie.
  Cena: 300 zł / Czas: 60minut 
   
 4. Chiński masaż Tui Na – tradycyjny masaż chiński stosowany jest od ponad 2000 lat. Rozpoczyna się od intensywnego, ale bardzo przyjemnego masażu stóp,  po którym następuje  masaż całego ciała łącznie z głową. W zabiegu stosujemy olej jedynie do masażu stóp i podudzi, reszta terapii wykonywana jest na sucho, wykorzystując techniki uciskowe tzw. „presurę”. Masaż chiński pobudza do pracy układ odpornościowy, łagodzi stres i zmęczenie, usuwa napięcia i blokady mięśniowe oraz poprawia krążenie limfy. Uciski i stymulacja punktów, przyporządkowanych odpowiednim narządom  usprawnia ich funkcjonowanie.
  Cena: 320 zł / Czas: 75 minut
   
 5. Drenaż limfatyczny – masaż leczniczy wspomagający odprowadzenie toksyn z organizmu oraz przyspieszający procesy metaboliczne, wykonywany na specjalnym olejku detoksykującym potęgującym działanie masażu. Pozwala uzyskać zadowalające efekty detoksykujące jak i modelujące sylwetkę. Masaż w swym przebiegu jest delikatny dając  efekt głębokiego relaksu. W wyjątkowych przypadkach (żylaki, nadmierne owłosienie, wiotka skóra) masaż wykonywany jest przez cienką folie, która daje możliwość izolacji tkanki oraz potęguje efekt drenujący.
  Cena: 350 zł / Czas: 90 minut
   
 6. Masaż  autorski  – doskonały, ekskluzywny masaż całego ciała wykonywany na naturalnym oleju organicznym. Terapeuta  za pomocą dłoni odczytuje informacje z ciała klienta, które pozwolą wykonać masaż dobrany indywidualnie do jego potrzeb. Dopełnieniem zabiegu jest głęboko relaksacyjny masaż twarzy poprzedzony dokładnym oczyszczeniem skóry za pomocą naturalnych organicznych kosmetyków.
  Cena: 400zł / Czas: 90 minut
   
 7. Liftingujący masaż twarzy KOBIDO – japoński intensywny masaż twarzy, redukujący zmarszczki mimiczne i poprawiający owal twarzy. Połączenie drenażu limfatycznego, akupresury i przede wszystkim technik liftingujących przynosi niewiarygodne efekty i jest alternatywą dla medycyny estetycznej.
  Cena: 350 zł / Czas: 70 minut

  Techniki masaży opracowane zostały przez masażystów pracujących w Zamku Karpniki na potrzeby naszych Gości.

  Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu w godzinach 8.00 - 21.00.

  Prosimy o rezerwacji zabiegów min. dzień wcześniej przed planowanym terminem pod numerem telefonu 75 712 21 40 lub drogą mailową na adres: info@zamekkarpniki.pl.

  Oferta masaży dostępna jest wyłącznie dla gości hotelowych.