Karpniki, UL. Łąkowa 1 | T:+48 757122140

Nowa definicja luksusu

Wypocznij w miejscu nagrodzonym na międzynarodowej gali innowacji
czytaj więcej

Zamek Karpniki

Zamek Karpniki to prawdziwy zamek. Nie tylko z nazwy. Ze średniowieczną fosą, wieżą strzegącą wejścia, labiryntem korytarzy i schodów oraz zamkowymi komnatami. Wybierając nocleg u nas, śpicie Państwo w głównym budynku. Nie ma oficyn ani odrębnych budynków przy zamku. Znajdziecie tu Państwo prawdziwy zamkowy charakter oraz autentyczność miejsca.

Indywidualne podejście do gości stało się naszą dewizą. To, co nas wyróżnia, to zaangażowanie, jakość obsługi oraz gościnność.

Wirtualny spacer

Osiągnij wymarzony balans

ROOM
& SUITE

Stylowe pokoje i apartamenty

Stworzyliśmy dla Pańtwa przestrzeń nawiązującą do dawnego wyposażenia zamkowego, abyście mogli Państwo poczuć się wyjątkowo, doświadczyć podróży przez epoki. Pokoje i apartamenty rozmieszczone są na różnych kondygnacjach, jest ich łącznie 20, a ich cena zależy od kategorii i lokalizacji.


Oferta obejmuje: 2 apartamenty historyczne, 2 apartamenty z osobną sypialnią i pokojem dziennym, 9 pokoi typu Junior Suite, 6 pokoi standardowych, 1 pokój standard plus.

czytaj więcej

Zasmakuj europejskiej wykwintności

Historia

Dzięki kilku istotnym rozbudowom na przestrzeni wieków zamek zmieniał swoją formę, a wnętrza kryją detale ze średniowiecza, renesansu, baroku. Ostatnia przebudowa dokonana w XIX w. nadała zamkowi neogotycki wygląd.

Podczas pobytu w zamku możecie Państwo nocować w tych samych pokojach, w których nocowała np. Królowa Maria Bawarska.

czytaj więcej
Zamek Karpniki - OPINIE
Zamek Karpniki - OPINIE
Zamek Karpniki - OPINIE

CO
GOŚCIE
MÓWIĄ
O POBYCIE

 • Bartosz,

   

  kameralność obiektu, sympatyczna i bardzo uprzejma obsługa, fantastyczne jedzenie, jedyny minus to mało opcji na rozpakowanie się w pokoju - na wyposażeniu jedynie komoda pod telewizorem i wieszak

  Zamek Karpniki OPINIE 9.5 / 10
 • Laurentiu,

   

  Mila usluga, bardzo dobre jedzenie i niesamowite pokoje

  Zamek Karpniki OPINIE 10 / 10
 • Mariusz,

   

  Zamek, spokój, brak turystów na korytarzach, piękne klatki schodowe, duży przestronny pokój, klimat wokół zamku, możliwość kąpieli termalnej na zewnątrz i korzystania z saun, miła obsługa.

  Zamek Karpniki OPINIE 10 / 10